عرضه AMG GT Roadsters و AMG GT R با تخفیفات ویژه و شگفت انگیز

عرضه AMG GT Roadsters و AMG GT R با تخفیفات ویژه و شگفت انگیز

کمپانی مرسدس بنز قیمت محصولات AMG GT خود را اعم از: GT C Roadster, GT Roadster و GT R منتشر کرد.

کمپانی مرسدس بنز قیمت محصولات AMG GT خود را اعم از:  GT C Roadster, GT Roadster و GT R  را منتشر کرد. این آمار و ارقام به یورو ارائه شده است که شامل 19% مالیات می باشد.

اگر بخواهیم قیمت ها را به دلار و بدون مالیات بررسی کنیم به ارقام زیر دست پیدا می  کنیم:

 دلار AMG GT Roadster : 110.981

   دلار AMG GT C Roadster : 138.017

 دلار AMG GT R : 142.106

 هدف از ساخت مرسدس AMG GT R این نیست که تمام طول روز را در حال حرکت باشد،بلکه هدف اصلی ارائه یک نسخه ویژه از این سوپر اسپرت محبوب میباشد.

برای ما مشخص نیست که قیمت گذاری این خودرو در امریکا با احتساب مالیات بوده است یا خیر، اما آنچه که مسلم است خرید یک مدل AMG GT R با قیمت 142000 دلار معامله چندان بدی محسوب نمیشود، چرا که پورشه با ارائه مدل پایه 911 با قیمت 159000 دلار و با وجود وزن کمتر ، قدرت کمتری را ارائه میدهد و از این نظر موقعیت به مراتب نامناسب تری نسب به مرسدس در بازارهای جهانی دارد.

با قیمت گذاری که روی مدل GT Roadster انجام شده است ، به نظر خرید این خودرو با قیمت $110.981 بسیار به صرفه است، اگر چه که نباید از رقیب مستقیم این محصول ،Jaguar F-Type R که قدرتمند تر و ارزان تر است غافل بود.

تنها دلیلی که شاید از اشتیااق علاقه مندان و مشتریان این کلاس نسبت به خرید مدل AMG GT C کم می کند قیمت آن است، در حالی که  GT R درعین زیبایی و قدرت بیشتر، ارزان تر از این مدل می باشد.

AMG GT C نیز با اینکه از بعضی  تکنولوژی های  GT R برخوردار بوده اما قیمتی تقریبا مشابه با  GT R دارد .

در واقع دلیل این که مرسدس برای این دو مدل قیمت مشابه ای در نظر گرفته٬ قابل درک نیست. حال اگر فقط چند هزار دلار برای خرید بهترین مدل AMG GT فاصله دارید،باید سری به قلک های دیگرتان بزنید و کار را تمام کنید!

نظرات

آخرین ویدئو ها