تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن،برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر داشته باشند.

خوبی که خوب‌تر شد!

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن، برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر از دیگران داشته باشند. در این مورد، G500 4×4² تیون شده توسط برابوس توسط کارلکس دیزاین نیز مورد تفقد قرار گرفته و رنگ زرد روشن آن به همراه جزئیات مشکی از شاخصه‌های متمایزکننده به شمار می‌روند.

اما بخش اعظم کابین خودرو شامل صندلی‌ها، داشبورد، غربیلک فرمان و درب‌ها به پوشش آلکانترا و چرم مزین شده و جزئیات مشکی و دوخت‌های زرد زیبا دارد. برای تکمیل کار، کارلکس از سیستم صوتی مرغوب Pro Audio Tychy استفاده کرده است.

این خودرو از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو استفاده می‌کند که قدرت 493 اسب بخاری و گشتاور 710 نیوتون متری دارد. این نیروی عظیم از طریق گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. البته کارلکس اولین بار که این تصاویر را منتشر کرد فهمیدیم که پکیج قدرت اضافی B40 برابوس در آن بکار رفته که 77 اسب بخار و 100 نیوتون متر بیشتر را به خودرو اضافه کرده است.

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

کانسپت تولید فولکس واگن I.D. Buzz قطعی شد
خودروساز آلمانی فولکس واگن از قطعی شدن تولید خودروی I.D. Buzz خبر داد و تایید کرد که نسخه‌های تولیدی میکروباس این خودرو در سال 2022 وارد بازار خواهند شد
بیشتر بخوانید
اخبار روز گریت وال دست روی جیپ گذاشت!
گریت وال علاقه خود را به خرید جیپ نشان داده ، اما جیپ بزرگترین برند فیات کرایسلر به حساب می آید و باید دید واکنش فیات کرایسلر چه خواهد بود.
بیشتر بخوانید
حراج حراج تراکتور 1R لامبورگینی بازسازی شده
قرار است یک تراکتور 1R لامبورگینی مدل 1966 با قیمت حدودی 25 هزار در تاریخ دوم سپتامبر به حراج گذاشته شود
بیشتر بخوانید
قیمت روز قیمت ، قیمت خودرو ، قیمت روز ، قیمت روز خودروهای داخلی
قیمت روز انواع خودرو های صفر کیلومتر داخلی در بازار و نمایندگی ها و نمایشگاههای ایران
بیشتر بخوانید
قیمت روز قیمت ، قیمت خودرو ، قیمت روز ، قیمت روز خودروهای وارداتی
قیمت روز انواع خودرو های صفر کیلومتر وارداتی در بازار و نمایندگی ها و نمایشگاههای ایران
بیشتر بخوانید
اخبار روز خودروهای داخلی با استانداردهای اروپایی تطبیق داده شوند
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: خودروسازان باید تمام تولیدات خود را با استانداردهای روز اروپا مطابقت بدهند؛ درغیر این صورت تولید محصولاتشان متوقف می شود.
بیشتر بخوانید
پمپ باد فندکی