تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن،برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر داشته باشند.

خوبی که خوب‌تر شد!

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن، برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر از دیگران داشته باشند. در این مورد، G500 4×4² تیون شده توسط برابوس توسط کارلکس دیزاین نیز مورد تفقد قرار گرفته و رنگ زرد روشن آن به همراه جزئیات مشکی از شاخصه‌های متمایزکننده به شمار می‌روند.

اما بخش اعظم کابین خودرو شامل صندلی‌ها، داشبورد، غربیلک فرمان و درب‌ها به پوشش آلکانترا و چرم مزین شده و جزئیات مشکی و دوخت‌های زرد زیبا دارد. برای تکمیل کار، کارلکس از سیستم صوتی مرغوب Pro Audio Tychy استفاده کرده است.

این خودرو از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو استفاده می‌کند که قدرت 493 اسب بخاری و گشتاور 710 نیوتون متری دارد. این نیروی عظیم از طریق گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. البته کارلکس اولین بار که این تصاویر را منتشر کرد فهمیدیم که پکیج قدرت اضافی B40 برابوس در آن بکار رفته که 77 اسب بخار و 100 نیوتون متر بیشتر را به خودرو اضافه کرده است.

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

آفرود جان سخت6؛ بی ام و X6 پیش به سوی آفرود
شرکت آلمانی منهارت در پروژه جدید خود دستی به سر و روی بی ام وX6 کشیده تا این خودرو را به یک جان سخت آفرودی تبدیل کرده باشد
بیشتر بخوانید
معرفی خودرو لامبورگینی اوروس رسماََ رونمایی شد
شرکت ایتالیایی لامبورگینی در نهایت و پس از مدت ها انتظار اولین شاسی بلند خود یعنی لامبورگینی اوروس را به عنوان یک خودرو پرتوان و اسپرت معرفی کرد
بیشتر بخوانید
بررسی خودرو بررسی کامل سوبارو اسکنت 2019
در این مقاله به بررسی شاسی بلند عظیم الجثه شرذکت ژاپنی سوبارو اسکنت مدل 2019 بپردازیم تا با امکانات و قابلیت های این خودرو آشنا شویم
بیشتر بخوانید
قیمت روز جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران
دلالی در بازار خودروهای وارداتی بسیار داغ است و بیشتر به صحنه جنگ شبیه شده است اما به اعتقاد کارشناسان خودرو، افرادی خاص این بازار را می‌گردانند و برای موفقیت باید با آنها ارتباط داشت.
بیشتر بخوانید
اخبار روز حذف سفارشی‌سازی خودروهای وارداتی با دستورالعمل جدید
گاراژ ماشینها - سومین دستورالعمل واردات خودرو در کمتر از یک سال اعلام شد؛ خبری که از سخت‌تر شدن روند واردات خودرو حکایت دارد.
بیشتر بخوانید
قیمت روز ارتقای سیستم صوتی خودرو چقدر آب می خورد؟
خیلی از ما هنگام رانندگی برنامه های خاص رادیو و یا قطعات صوتی مورد علاقه خود را گوش می کنیم. در این مواقع، یک سیستم صوتی با کیفیت، لذت سمعی ما را هنگام رانندگی دو چندان می کند. به ویژه اگر در جاده و در حال مسافرت باشیم.
بیشتر بخوانید