تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن،برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر داشته باشند.

خوبی که خوب‌تر شد!

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن، برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر از دیگران داشته باشند. در این مورد، G500 4×4² تیون شده توسط برابوس توسط کارلکس دیزاین نیز مورد تفقد قرار گرفته و رنگ زرد روشن آن به همراه جزئیات مشکی از شاخصه‌های متمایزکننده به شمار می‌روند.

اما بخش اعظم کابین خودرو شامل صندلی‌ها، داشبورد، غربیلک فرمان و درب‌ها به پوشش آلکانترا و چرم مزین شده و جزئیات مشکی و دوخت‌های زرد زیبا دارد. برای تکمیل کار، کارلکس از سیستم صوتی مرغوب Pro Audio Tychy استفاده کرده است.

این خودرو از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو استفاده می‌کند که قدرت 493 اسب بخاری و گشتاور 710 نیوتون متری دارد. این نیروی عظیم از طریق گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. البته کارلکس اولین بار که این تصاویر را منتشر کرد فهمیدیم که پکیج قدرت اضافی B40 برابوس در آن بکار رفته که 77 اسب بخار و 100 نیوتون متر بیشتر را به خودرو اضافه کرده است.

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز قیمت 120 میلیون تومانی پژو 2008تکذیب شد
گاراژ ماشینها - یک منبع آگاه در شرکت ایران خودرو ، با قاطعیت، شایعات پیش آمده درباره قیمت 120 میلیون تومانی پژو 2008 تکذیب کرد
بیشتر بخوانید
مقایسه مقایسه کلی لیفان 820 و هایما s7 توربو
در این مقاله به مفایسه کلی لیفان 820 و هایما s7 توربو خواهیم پرداخت. با گاراژ ماشینها همراه باشید
بیشتر بخوانید
اطلاعیه فروش آغاز فروش فوری اقساطی MVM X۳۳s بمناسبت عید فطر
شرکت مدیران خودرو، فروش فوری و اقساطی خودروی mvm x33 اسپرت را بمناسبت عید فطر آغاز کرد
بیشتر بخوانید
بررسی خودرو بررسی کامل مرسدس amg C63S کابریولت 2016
گاراژ ماشینها - در این مقاله به بررسی کامل مرسدس amg C63S کابریولت 2016 خواهیم پرداخت. امیدواریم از همراهی با این خودرو لذت ببرید
بیشتر بخوانید
معرفی خودرو ورود پژو 301های وارداتی به گمرک
به تازگی تصاویری از تعداد زیادی پژو 301 وارداتی در گمرک کشور منتشر شده است که خبر از عرضه این خودروها به صورت سی بی یومی دهد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز رکود در بازار لاستیک خودرو
گاراژ ماشین،این روز ها بازار لاستیک خودرو دچار رکود شده است. رکودی که فروشندگان خودرو از آن ناراضی بوده و باعث سردرگمی آنان شده است
بیشتر بخوانید