تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

تیون G500 4×4² برابوس توسط کارلکس دیزاین

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن،برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر داشته باشند.

خوبی که خوب‌تر شد!

مرسدس بنز در حال کار بر روی نسل جدید G کلاس است اما تا زمان عرضه‌ی آن، برخی از مالکان نسخه‌ی کنونی تلاش خواهند داشت خودرویی متمایزتر از دیگران داشته باشند. در این مورد، G500 4×4² تیون شده توسط برابوس توسط کارلکس دیزاین نیز مورد تفقد قرار گرفته و رنگ زرد روشن آن به همراه جزئیات مشکی از شاخصه‌های متمایزکننده به شمار می‌روند.

اما بخش اعظم کابین خودرو شامل صندلی‌ها، داشبورد، غربیلک فرمان و درب‌ها به پوشش آلکانترا و چرم مزین شده و جزئیات مشکی و دوخت‌های زرد زیبا دارد. برای تکمیل کار، کارلکس از سیستم صوتی مرغوب Pro Audio Tychy استفاده کرده است.

این خودرو از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو استفاده می‌کند که قدرت 493 اسب بخاری و گشتاور 710 نیوتون متری دارد. این نیروی عظیم از طریق گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به تمامی چرخ‌ها منتقل می‌شود. البته کارلکس اولین بار که این تصاویر را منتشر کرد فهمیدیم که پکیج قدرت اضافی B40 برابوس در آن بکار رفته که 77 اسب بخار و 100 نیوتون متر بیشتر را به خودرو اضافه کرده است.

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید