تولید BMW M4 GTS به پایان می رسد؟

تولید BMW M4 GTS به پایان می رسد؟

چراغ تولید یکی از اصلی ترین مدلهای بی ام و پس از تولید فقط 700 دستگاه خاموش خواهد شد.

بی ام و تولید مدل خاص و دوست داشتنی m4 gts را پس از تولید 700 دستگاه پایان میدهد. درحالی که فقط 300 دستگاه از این مدل در امریکا عرضه خواهد شد. 


BMW m4 gts یک طراحی انحصاری و اختصاصی است که در بهترین و بالاترین مدل برچسب قیمت 200 هزار دلاری را بر خود می بیند و برای مدل پایه هم قیمتی برابر با 134 هزار دلار دارد که یک معامله فوق العاده خوبی محسوب میشود.
درحال حاضر و طبق ادعای bimmer post هدف اصلی بی ام و برای تولید این مدل 700 دستگاه است که به نظر تعداد کمی است،با توجه به فاکتور های پیش فروش صادر شده بی ام و برای مشتریان این مدل ، تولید 700 دستگاه بدون تردید،قطعی است.


باتوجه به انجمن اختصاصی bmw تعداد 830 دستگاه ثبت سفارش شده است که بیشتر از سقف تولید در نظر گرفته شده bmw است.تجزیه و تحلیل این تعداد سفارش ،نشانگر این است که 278 دستگاه فرمان چپ برای اروپا ، 120 دستگاه فرمان راست برای کشور های دیگر اروپایی و تعداد 405 دستگاه هم مدل اختصاصی امریکای شمالی است.

اخرین مدل تولیدی m4 gts با نام یاقوت سیاه در 28 نوامبر 2016 از خط تولید در امریکا خارج شده است.هم اکنون تولید این مدل به پایان رسیده است و دیگر ، مشتریان قادر نخواهند بود که یک مدل صفر کیلومتر را خریداری کنند.احتمالا مشتریان دیگر تمایلی به خرید این خودرو از دلالان با قیمتی حدود 300 هزار دلار ندارند،چرا که این قیمت دیگر مناسب m4 gts نخواهد بود و قطعا خودروهای دیگر و خاص تری در این بازه قیمتی وجود دارند که جایگزین انتخاب m4 gts خواهند شد.

ناگفته نماند اگر مجموع تولید m4 gts از مرز 700 دستگاه بگذرد ، قطعا از ارزش آن کاسته خواهد شد. هرچند که این خودرو ، دوست داشتنی و خوب و جذاب است ، اما ارزش پرداخت دو برابر قیمت نمونه اصلی را ندارد.

نظرات

آخرین ویدئو ها