آنچه در نمایشگاه خودروی کرمان گذشت

آنچه در نمایشگاه خودروی کرمان گذشت

با اینکه نمایشــگاه خودرو کرمان در فضای چندان بزرگی بر پا نشده بود و تنها سه سالن برای بازدید وجود داشت، ولی شاهد بودیم شهروندان کرمانی استقبال بسیار گرمی داشتند.

با اینکه نمایشــگاه خودرو کرمان در فضای چندان بزرگی برپا نشده بود و تنها سه سالن برای بازدید وجود داشت، ولی شاهد بودیم شهروندان کرمانی استقبال بسیار گرمی از نمایشگاه داشتند .

از طرفی شرکت کنندگان در این دوره نمایشگاه، آن را پرشورتر از سال گذشته کرده بودند. حضوررسمی سایپا، کارمانیا، کرمان موتور، آرین موتور، نگین خودرو، جهان نوین آریا و مدیران خودرو شوروحال خوبی را به نمایشگاه داده بود. شرایط فروش مناسب و از طرفی بازدید کنندگان بسیاری در محوطه نمایشگاه حاضر شوند.

بی وای دی E6 نیسان جوک ، میتسوبیشی ASX ، چری تیگو5 فیس لیفت ، هیوندای i10 ، هیوندایi20 و جک s3 خودروهای جدیدی به حساب می آیند که در این دوره از نمایشگاه خودرو کرمان شرکت کرده بودند. شیوه برگزاری این نمایشگاه تا حد زیادی مناسب و توانسته بود نیازبازدید کنندگان وغرفه داران را برآورده کند. در چند سال گذشته شاهد هستیم که نمایشگاه های خودرو در شهرستان ها با استقبال خوبی روبه رو شده اند، از سوی دیگر مشتریان هم نظر مساعدی درخصوص این نمایشگاه ها دارند.

در میان نمایشگاه های خودروی شهرستان ها، تا امروز کرمانی ها توانسته اند هر ساله رونق بیشتری به نمایشگاه خود بدهند و بتوانند هر سال به عنوان نمایشگاه های خودرویی پربار و دست اول شناخته شوند پیش بینی میشود در سال 96 نیز نمایشگاه خودرو کرمان به مراتب پرشورتر وبهتر از امسال برگزار خواهد شد، زیرا سهم عمده از تولید خودرو دراستان کرمان انجام می شود و می توان دراین شهر، تقابل خودروسازی ها را در چند روز مشاهده کرد.

نظرات

آخرین ویدئو ها