معرفی جدیدترین کراس اوور کوپه مرسدس

معرفی جدیدترین کراس اوور کوپه مرسدس

کمپانی مرسدس که رقیبی جدی برای ب ام و است،درسال 2015خوروی کراس اوور های خود را با نام GLC درکلاس کوپه راهی بازار کرد که استقبال خوبی که از آن شد.

خودروهای کراس اووراز سال 2012میلادی تاکنون جایگاه خاصی در بازاربه خود اختصاص داده و از اســتقبال خوبی بهره مند شده اند. بد نیست بدانید کمپانی ب ام و نخســتین کمپانی  بود که در سال2009 خودروی شاسی بلند کراس اوور کوپه را روانه بازار کردکه ازاستقبال خوبی بهره مند و سبب شد دیگر کمپانی ها نیز پا در مسیر او بگذارند. کمپانی مرسدس که رقیبی جدی برای ب ام و است،درسال 2015خوروی کراس اوورها خود را با نام GLGدرکلاس کوپه راهی بازار کرد که با توجه به استقبال خوبی که از آن شد، نسخه2017آن را متفاوت تر از پیش ،راهی بازار کرده است.

در این نسخه نسبت به نسل قبل تنها خطوط تیز روی کاپوت و هواکش های زیر ســپر، آیرودینامیک آن  را بهبود و ظاهری تهاجمی به آن داده است.

مدل GLCکلاس کوپه  از یک پیشرانه سه لیتری6سیلندر تویین توربو بهره میبرد که قادر است حداکثر367اسب بخار قدرت تولید کند.


فضای داخلی به  گونه ای طراحی شــده اســت که با هواکش های ورودی هوا، طراحــی فرمان و چیدمان خوب، حس لاکچری و اسپرت بیشتری دهد.

طراحی عقب این مدل مشــابه اس کلاس کوپه است، با این تفاوت که با اســپویلر روی صندوق و اگزوزهای جمع وجور، ظاهری زیبا و اسپرت تر پیدا کرده است.

نظرات

آخرین ویدئو ها