ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است.

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است. واضح است فورد می‌خواهد تا افراد کمترین میزان شناخت درباره‌ی GT500 را داشته باشند و به همین منظور از پوشش‌های فراوانی در خودرو استفاده کرده است. این پوشش‌ها حتی روی لاستیک‌ها نیز ادامه یافته است.

البته هنوز هم می‌توانیم نوشته‌ی 305/30/ZR20 روی لاستیک‌های جلو را ببینیم و حدس ما این است که GT500 از لاستیک‌های جدید میشلین پایلوت اسپورت 4S استفاده خواهد کرد. از آنجایی که مدل‌های GT350 و GT350R رینگ‌های 19 اینچی دارند نتیجه‌گیری ما این است که این پروتوتایپ رینگ‌های بزرگ‌تری دارد.

البته فورد تنها به پوشاندن لاستیک‌ها و ترمزها (شاید از نوع سرامیک کربنی باشند) اکتفا نکرده بلکه کل بدنه نیز به خوبی از نظرها پنهان شده و کاپوت پف کرده تنها چیزی است که واقعاً جلب‌توجه می‌کند.

اما سؤالی که در ذهن اکثر افراد وجود دارد این است که قوای محرکه‌ی GT500 کاملاً جدید از چه نوع خواهد بود و چه قدرتی خواهد داشت؟ نسخه‌ی سال گذشته از این خودرو در شیشه‌ی جلوی خود نوشته‌ی TT-0081 را داشت که این نوشته در برخی از پیکاپ تراک‌های توئین توربوی رپتور نیز دیده شده است.

بدین ترتیب شاید شاهد استفاده از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 یا 5.2 لیتری باشیم اما تا این لحظه نمی‌توان هیچ‌چیزی را با اطمینان گفت. چیزی که شنیدیم این است که موستانگ GT500 از نظر قدرت پیشرانه بالاتر از چلنجر هلکت قرار خواهد گرفت و قدرت احتمالی آن به 750 اسب بخار خواهد رسید؛ به عبارت دیگر قدرت این خودرو بیشتر از هلکت یا ZL1 و کمتر از دیمن خواهد بود. هنوز زمان عرضه این خودرو مشخص نشده است. شاید فورد GT500 به عنوان مدل 2018 یا 2019 وارد بازار شود.

 

پدال

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز قیمت 120 میلیون تومانی پژو 2008تکذیب شد
گاراژ ماشینها - یک منبع آگاه در شرکت ایران خودرو ، با قاطعیت، شایعات پیش آمده درباره قیمت 120 میلیون تومانی پژو 2008 تکذیب کرد
بیشتر بخوانید
مقایسه مقایسه کلی لیفان 820 و هایما s7 توربو
در این مقاله به مفایسه کلی لیفان 820 و هایما s7 توربو خواهیم پرداخت. با گاراژ ماشینها همراه باشید
بیشتر بخوانید
اطلاعیه فروش آغاز فروش فوری اقساطی MVM X۳۳s بمناسبت عید فطر
شرکت مدیران خودرو، فروش فوری و اقساطی خودروی mvm x33 اسپرت را بمناسبت عید فطر آغاز کرد
بیشتر بخوانید
بررسی خودرو بررسی کامل مرسدس amg C63S کابریولت 2016
گاراژ ماشینها - در این مقاله به بررسی کامل مرسدس amg C63S کابریولت 2016 خواهیم پرداخت. امیدواریم از همراهی با این خودرو لذت ببرید
بیشتر بخوانید
معرفی خودرو ورود پژو 301های وارداتی به گمرک
به تازگی تصاویری از تعداد زیادی پژو 301 وارداتی در گمرک کشور منتشر شده است که خبر از عرضه این خودروها به صورت سی بی یومی دهد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز رکود در بازار لاستیک خودرو
گاراژ ماشین،این روز ها بازار لاستیک خودرو دچار رکود شده است. رکودی که فروشندگان خودرو از آن ناراضی بوده و باعث سردرگمی آنان شده است
بیشتر بخوانید