ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است.

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است. واضح است فورد می‌خواهد تا افراد کمترین میزان شناخت درباره‌ی GT500 را داشته باشند و به همین منظور از پوشش‌های فراوانی در خودرو استفاده کرده است. این پوشش‌ها حتی روی لاستیک‌ها نیز ادامه یافته است.

البته هنوز هم می‌توانیم نوشته‌ی 305/30/ZR20 روی لاستیک‌های جلو را ببینیم و حدس ما این است که GT500 از لاستیک‌های جدید میشلین پایلوت اسپورت 4S استفاده خواهد کرد. از آنجایی که مدل‌های GT350 و GT350R رینگ‌های 19 اینچی دارند نتیجه‌گیری ما این است که این پروتوتایپ رینگ‌های بزرگ‌تری دارد.

البته فورد تنها به پوشاندن لاستیک‌ها و ترمزها (شاید از نوع سرامیک کربنی باشند) اکتفا نکرده بلکه کل بدنه نیز به خوبی از نظرها پنهان شده و کاپوت پف کرده تنها چیزی است که واقعاً جلب‌توجه می‌کند.

اما سؤالی که در ذهن اکثر افراد وجود دارد این است که قوای محرکه‌ی GT500 کاملاً جدید از چه نوع خواهد بود و چه قدرتی خواهد داشت؟ نسخه‌ی سال گذشته از این خودرو در شیشه‌ی جلوی خود نوشته‌ی TT-0081 را داشت که این نوشته در برخی از پیکاپ تراک‌های توئین توربوی رپتور نیز دیده شده است.

بدین ترتیب شاید شاهد استفاده از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 یا 5.2 لیتری باشیم اما تا این لحظه نمی‌توان هیچ‌چیزی را با اطمینان گفت. چیزی که شنیدیم این است که موستانگ GT500 از نظر قدرت پیشرانه بالاتر از چلنجر هلکت قرار خواهد گرفت و قدرت احتمالی آن به 750 اسب بخار خواهد رسید؛ به عبارت دیگر قدرت این خودرو بیشتر از هلکت یا ZL1 و کمتر از دیمن خواهد بود. هنوز زمان عرضه این خودرو مشخص نشده است. شاید فورد GT500 به عنوان مدل 2018 یا 2019 وارد بازار شود.

 

پدال

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

آفرود جان سخت6؛ بی ام و X6 پیش به سوی آفرود
شرکت آلمانی منهارت در پروژه جدید خود دستی به سر و روی بی ام وX6 کشیده تا این خودرو را به یک جان سخت آفرودی تبدیل کرده باشد
بیشتر بخوانید
معرفی خودرو لامبورگینی اوروس رسماََ رونمایی شد
شرکت ایتالیایی لامبورگینی در نهایت و پس از مدت ها انتظار اولین شاسی بلند خود یعنی لامبورگینی اوروس را به عنوان یک خودرو پرتوان و اسپرت معرفی کرد
بیشتر بخوانید
بررسی خودرو بررسی کامل سوبارو اسکنت 2019
در این مقاله به بررسی شاسی بلند عظیم الجثه شرذکت ژاپنی سوبارو اسکنت مدل 2019 بپردازیم تا با امکانات و قابلیت های این خودرو آشنا شویم
بیشتر بخوانید
قیمت روز جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران
دلالی در بازار خودروهای وارداتی بسیار داغ است و بیشتر به صحنه جنگ شبیه شده است اما به اعتقاد کارشناسان خودرو، افرادی خاص این بازار را می‌گردانند و برای موفقیت باید با آنها ارتباط داشت.
بیشتر بخوانید
اخبار روز حذف سفارشی‌سازی خودروهای وارداتی با دستورالعمل جدید
گاراژ ماشینها - سومین دستورالعمل واردات خودرو در کمتر از یک سال اعلام شد؛ خبری که از سخت‌تر شدن روند واردات خودرو حکایت دارد.
بیشتر بخوانید
قیمت روز ارتقای سیستم صوتی خودرو چقدر آب می خورد؟
خیلی از ما هنگام رانندگی برنامه های خاص رادیو و یا قطعات صوتی مورد علاقه خود را گوش می کنیم. در این مواقع، یک سیستم صوتی با کیفیت، لذت سمعی ما را هنگام رانندگی دو چندان می کند. به ویژه اگر در جاده و در حال مسافرت باشیم.
بیشتر بخوانید