ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است.

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است. واضح است فورد می‌خواهد تا افراد کمترین میزان شناخت درباره‌ی GT500 را داشته باشند و به همین منظور از پوشش‌های فراوانی در خودرو استفاده کرده است. این پوشش‌ها حتی روی لاستیک‌ها نیز ادامه یافته است.

البته هنوز هم می‌توانیم نوشته‌ی 305/30/ZR20 روی لاستیک‌های جلو را ببینیم و حدس ما این است که GT500 از لاستیک‌های جدید میشلین پایلوت اسپورت 4S استفاده خواهد کرد. از آنجایی که مدل‌های GT350 و GT350R رینگ‌های 19 اینچی دارند نتیجه‌گیری ما این است که این پروتوتایپ رینگ‌های بزرگ‌تری دارد.

البته فورد تنها به پوشاندن لاستیک‌ها و ترمزها (شاید از نوع سرامیک کربنی باشند) اکتفا نکرده بلکه کل بدنه نیز به خوبی از نظرها پنهان شده و کاپوت پف کرده تنها چیزی است که واقعاً جلب‌توجه می‌کند.

اما سؤالی که در ذهن اکثر افراد وجود دارد این است که قوای محرکه‌ی GT500 کاملاً جدید از چه نوع خواهد بود و چه قدرتی خواهد داشت؟ نسخه‌ی سال گذشته از این خودرو در شیشه‌ی جلوی خود نوشته‌ی TT-0081 را داشت که این نوشته در برخی از پیکاپ تراک‌های توئین توربوی رپتور نیز دیده شده است.

بدین ترتیب شاید شاهد استفاده از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 یا 5.2 لیتری باشیم اما تا این لحظه نمی‌توان هیچ‌چیزی را با اطمینان گفت. چیزی که شنیدیم این است که موستانگ GT500 از نظر قدرت پیشرانه بالاتر از چلنجر هلکت قرار خواهد گرفت و قدرت احتمالی آن به 750 اسب بخار خواهد رسید؛ به عبارت دیگر قدرت این خودرو بیشتر از هلکت یا ZL1 و کمتر از دیمن خواهد بود. هنوز زمان عرضه این خودرو مشخص نشده است. شاید فورد GT500 به عنوان مدل 2018 یا 2019 وارد بازار شود.

 

پدال

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید