ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

ثبت تصاویر شلبی موستانگ GT500 جدید

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است.

پس از مشاهده‌ی نسخه‌ی مخصوص تست پرچم‌دار موستانگ GT500 آینده در سال گذشته، به نظر می‌رسد این بار فورد شروع به تست پروتوتایپ کامل این خودرو در جاده‌های عمومی کرده است. واضح است فورد می‌خواهد تا افراد کمترین میزان شناخت درباره‌ی GT500 را داشته باشند و به همین منظور از پوشش‌های فراوانی در خودرو استفاده کرده است. این پوشش‌ها حتی روی لاستیک‌ها نیز ادامه یافته است.

البته هنوز هم می‌توانیم نوشته‌ی 305/30/ZR20 روی لاستیک‌های جلو را ببینیم و حدس ما این است که GT500 از لاستیک‌های جدید میشلین پایلوت اسپورت 4S استفاده خواهد کرد. از آنجایی که مدل‌های GT350 و GT350R رینگ‌های 19 اینچی دارند نتیجه‌گیری ما این است که این پروتوتایپ رینگ‌های بزرگ‌تری دارد.

البته فورد تنها به پوشاندن لاستیک‌ها و ترمزها (شاید از نوع سرامیک کربنی باشند) اکتفا نکرده بلکه کل بدنه نیز به خوبی از نظرها پنهان شده و کاپوت پف کرده تنها چیزی است که واقعاً جلب‌توجه می‌کند.

اما سؤالی که در ذهن اکثر افراد وجود دارد این است که قوای محرکه‌ی GT500 کاملاً جدید از چه نوع خواهد بود و چه قدرتی خواهد داشت؟ نسخه‌ی سال گذشته از این خودرو در شیشه‌ی جلوی خود نوشته‌ی TT-0081 را داشت که این نوشته در برخی از پیکاپ تراک‌های توئین توربوی رپتور نیز دیده شده است.

بدین ترتیب شاید شاهد استفاده از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 یا 5.2 لیتری باشیم اما تا این لحظه نمی‌توان هیچ‌چیزی را با اطمینان گفت. چیزی که شنیدیم این است که موستانگ GT500 از نظر قدرت پیشرانه بالاتر از چلنجر هلکت قرار خواهد گرفت و قدرت احتمالی آن به 750 اسب بخار خواهد رسید؛ به عبارت دیگر قدرت این خودرو بیشتر از هلکت یا ZL1 و کمتر از دیمن خواهد بود. هنوز زمان عرضه این خودرو مشخص نشده است. شاید فورد GT500 به عنوان مدل 2018 یا 2019 وارد بازار شود.

 

پدال

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

کانسپت تولید فولکس واگن I.D. Buzz قطعی شد
خودروساز آلمانی فولکس واگن از قطعی شدن تولید خودروی I.D. Buzz خبر داد و تایید کرد که نسخه‌های تولیدی میکروباس این خودرو در سال 2022 وارد بازار خواهند شد
بیشتر بخوانید
اخبار روز گریت وال دست روی جیپ گذاشت!
گریت وال علاقه خود را به خرید جیپ نشان داده ، اما جیپ بزرگترین برند فیات کرایسلر به حساب می آید و باید دید واکنش فیات کرایسلر چه خواهد بود.
بیشتر بخوانید
حراج حراج تراکتور 1R لامبورگینی بازسازی شده
قرار است یک تراکتور 1R لامبورگینی مدل 1966 با قیمت حدودی 25 هزار در تاریخ دوم سپتامبر به حراج گذاشته شود
بیشتر بخوانید
قیمت روز قیمت ، قیمت خودرو ، قیمت روز ، قیمت روز خودروهای داخلی
قیمت روز انواع خودرو های صفر کیلومتر داخلی در بازار و نمایندگی ها و نمایشگاههای ایران
بیشتر بخوانید
قیمت روز قیمت ، قیمت خودرو ، قیمت روز ، قیمت روز خودروهای وارداتی
قیمت روز انواع خودرو های صفر کیلومتر وارداتی در بازار و نمایندگی ها و نمایشگاههای ایران
بیشتر بخوانید
اخبار روز خودروهای داخلی با استانداردهای اروپایی تطبیق داده شوند
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: خودروسازان باید تمام تولیدات خود را با استانداردهای روز اروپا مطابقت بدهند؛ درغیر این صورت تولید محصولاتشان متوقف می شود.
بیشتر بخوانید
پمپ باد فندکی