شرایط فروش جدید و متنوع هیوندای i20 اعلام شد

شرایط فروش جدید و متنوع هیوندای i20 اعلام شد

شرکت کرمان موتور پیش‌فروش هیوندای i۲۰ و i۱۰ را آغاز کرد که با استقبال خریداران روبرو شد و عصر دیروز خودروی آی ۲۰ تکمیل ظرفیت و بخشنامه فروش جدید اعلام شد.

از ۱۸ دی ماه، شرکت کرمان موتور پیش‌فروش هیوندای i۲۰ و i۱۰ را با شرایط مختلف آغاز کرد که با استقبال خریداران روبرو شد و عصر دیروز خودروی آی ۲۰ تکمیل ظرفیت شده و بخشنامه جدید برای فروش این خودرو اعلام گردیده است.

به گزارش گاراژ ماشینها ، شهریور ماه سال جاری، مدیر عامل شرکت کرمان موتور از امضای قرارداد با شرکت هیوندای موتور کره جنوبی برای تولید 2 مدل خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم خبر داد و گفت: در گام اول و از ابتدای فصل زمستان، تولید دو محصول هیوندای آی 20 و آی 20 در کارخانه کرمان موتور آغاز خواهد شد و تمام توان خود را برای تولید و عرضه محصولات به روز و با کیفیت به کار خواهیم بست.

در حال حاضر حواله‌های هیوندای i20 تحویل اردیبهشت و خرداد 96، با قیمت 49 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. در بخشنامه جدید که  منتشر شده، این خودرو با موعد تحویل تیرماه 96 عرضه میگردد.

عصر خودرو

 با توجه به قیمت و امکانات این خودرو که توسط کرمان موتور عرضه میشود ، با قدرت تمام میتوان گفت که خرید این محصول نه تنها هیچ توجیه منطقی و اقتصادی ندارد بلکه باعث ایجاد بازاری مصنوعی برای سوء استفاده بیشتر دلالان خواهد شد.

نظرات

آخرین ویدئو ها