الماس رنو در ارگ تهران

الماس رنو در ارگ تهران

شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، به تازگی در محوطه داخلی مرکز تجاری ارگ تهران، رنو تلیسمان را قرار داده است.

شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، به تازگی در محوطه داخلی مرکز تجاری ارگ تهران، رنو تلیسمان را قرار داده است و معرفی و فروش این خودرو در محل این مرکز تجاری بزرگ انجام می شود.

با اینکه تنها سه روز از حضور تلیسمان درارگ تهران می گذرد، شاهد استقبال خوب مشتریان از این خودرو هستیم. رنو تلیسمان به عنوان یک سدان تازه وارد به بازار ایران، جزو خودروهای نیمه لوکس اروپایی در بازار محسوب می شود و تا امروز توانسته است آمار فروش بیش از دو هزار دستگاه را در سه ماه ثبت کند.رنو تلیسمان به موتور 1.6 لیتری توربو 190 اسب بخار نیرو با گشتاور 260 نیوتون متر مجهز است. توان موتور این خودرو توسط یک گیربکس و ازطرفی توان بالای موتور در تمام مدت ، باعث شده است . تلیسمان شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 7.7 ثانیه ثبت کند.

همچنین این خودرو می تواند در حالت عادی به سرعتی بیش از 235 کیلومتر بر ساعت برسد. تلیسمان در فروش های قبلی نگین خودرو با قیمت 185 میلیون تومان به دست مشتریان رسیده است. و این روزها 210 میلیون تومان در بازار آزاد قیمت گذاری می شود. در حال حاضر طرح های فروش نگین خودرو برای تلیسمان فعال است و مشتریان می توانند به صورت مشارکتی این خودرو را خریداری کنند. از نظر امکانات رفاهی و ایمنی، لوکس ترین خودروی رنو رادارنقطه کور، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین عقب، 6 کیسه هوا 10 نقطه ای ،سقف پانورامیک ، پارک اتوماتیک ، چراغ های جلو تمام LED ،روشن شدن اتوماتیک مه شکن همراه با چرخاندن فرمان ،تنطیم حالت رانندگی در پنج حالت و قابلیت تنظیم وضعیت رانندگی در 11 حالت ، صندلی های جلوبرقی مجهز به گرمکن و سردکن و ماساژور، گرمکن فرمان و صندلی های عقب ،سیستم تهویه دوگانه ، نمایشگر عمومی PLINK2 سنسور نور و باران ، ترمز پارک برقی ، تودوزی چرم سفارشی ، استارت دکمه ای ، منو فارسی ، نورپردازی متنوع داخل خودرو، صندوق پران ، آینه حساس به نور، سامانه خوشامد گویی و ... مجهز شــده است.

همچنین رنو تلیسمان با پنج ستاره ایمنی به عنوان یکی ازامن ترین خودروهای بازار اروپا و جهان شناخته می شــود. تا امروز شرکت نگین خودرو ترفندهای جدیدی را در بحث بازاریابی به شرکت های ایرانی معرفی کرده است. تحویل زودتر از موعد خودرو یکی از این فعالیت هاست که اعتماد مشتریان را بیشتر از گذشته به سمت این شرکت کشانده اســت. در حال حاضر رنو تلیسمان به عنوان یکی از پرفروش ترین خودروهای رنو درایران و بازار جهان شــناخته می شود و جالب است بدانید در کره جنوبی به مراتب آمار فروش رسمی بهتری از کیا اپتیما JF و هیوندای سوناتا LF دارد.

جالب است بدانید به گفته کارشناسان فروش مستقر در این مرکز، در این سه روز استقبال از تلیسمان بی نظیر بوده است. روز گذشته چند ساعتی دراین مرکز تجاری حضور داشتیم و نظر مردم را بعد از بازدید ازاین خودرو جویا شــدیم . می توان گفت تمام بازدید کنندگان به این نکته اشاره می کنند که رنو تحولی دوست داشتنی را برای محصولات و مشــتریان خود رقم زده است. رنو کولئوس به عنوان جدیدترین خودروی رنو و نگین خودرو،در اواخر بهمن 95 رونمایی می شود و فروش آن آغاز خواهد شد.

نظرات

آخرین ویدئو ها