10 خودرویی که بیشترین بازدید را در گوگل داشته اند

10 خودرویی که بیشترین بازدید را در گوگل داشته اند

برحسب عادت سالانه، گوگل امسال هم با نزدیک شدن به روزهای آخرسال،لیستی از 10 خودروی برتر جست وجو شده در ایالت متحده در گوگل را منتشر می کند.

برحسب عادت سالانه، گوگل با نزدیک شدن به روزهای آخرسال،لیستی از10 خودروی برتر جست وجو شده در گوگل را منتشر می کند. حال امسال هم گوگل خودروهایی که بیشترین جست وجو را در ایالت متحده داشته اند، منتشر کرده است که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

تقریبا از رده دهم تا پنجم، گوگل بدون پرداختن به جزئیات تنها به نام برندهای پرجســت وجو اشــاره کرده است که دراین میان می توان به ترتیب به شرکتهای زیر اشاره کرد :

رولزرویس در رده دهم

مازراتی در رده نهم

بنتلی در رده هشــتم

جگوار در رده هفتم

فورد در رده ششــم

ولوو در رده پنجم

به نظر می رســد جســت وجوهای صورت گرفته برای بنتلی،جگوار و مازراتی به خاطر شاســی بلندهای جدیدشان باشد و جست وجوهای صورت گرفته برای فورد هم می تواند برای پرچم دار جدیدش یعنی مدلGT باشد.

رده چهارم لیست گوگل هم به کمپانی  خودروسازی لامبورگینی اختصاص داده شده که به نسبت سال های گذشته،سال2016میلادی بسیار فعال تر ظاهر شده است.

.رده سوم پربازدید ترهای گوگل هم به کمپانی خودروسازی تسلا موتور اختصاص داده شده است که در سال 2016میلادی با معرفی  خودروی «مدل3 »توانست توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند و در همان ماهای نخست معرفی، موفق به ثبت سفارش چندین هزار دستگاهی شود.

بالاتر از کمپانی خودروســازی تســلا هم شــرکت آلمانی مرسدس بنز قرار گرفته است که با مدل 2017مرسدس بنزC300  موفق شد.به عنوان یکی از پربازدید ترین شرکت های خودروسازی جهان در موتور جست و جوگرگوگل انتخاب شود.

درآخر هم به نخستین جایگاه لیست گوگل می‌رسیم که سال گذشته در اختیار کمپانی خودروسازی دوج با خودروی دوج رم 1500 قرار گرفته بود، ولی امسال با غیبت‌های بزرگ دوج در زمینه معرفی محصولات جدید، کمپانی خودروسازی هوندا موفق به دریافت جایگاه نخست لیست گوگل شده است.

هرچند نباید فراموش کرد داده های گوگل تنها کشور آمریکا را در بر میگیرد.

نظرات

آخرین ویدئو ها