خودروسازان بزرگ جهان به نمایشگاه شهر آفتاب آمدند

خودروسازان بزرگ جهان به نمایشگاه شهر آفتاب آمدند

نشست خبری مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب با حضور نمایندگان رسانه‌ها جهت تشریح جزییات برگزاری نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران برگزار شد.

در این نشست نمایندگان هیئت اتومبیل رانی و موتورسواری جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند.
در این نشست دکتر سید محمد سیدی ضمن تشریح جزییات برگزاری نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب گفت: نمایشگاه خودرو شهر آفتاب از 26 تا 30 بهمن برگزار می‌شود.

روند برگزاری نمایشگاه خودرو و سایر نمایشگاه‌ها رو به رشد است چون مردم با مکان نمایشگاه آشنا می‌شوند و مشکلات هم به تدریج رفع می‌شوند. دکتر سیدی با تاکید بر ضرورت استانداردسازی برگزاری نمایشگاه‌ها افزود: در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب، شرکت هرمس به عنوان برگزارکننده از همکاری یک برگزارکننده خارجی به نام «کایاک» سود می‌برد. شرکت کایاک در کشورهای مختلف جهان نمایشگاه خودرو برگزار می‌کند.
وی با اشاره به دو نقش نمایشگاه خودرو تهران گفت: یکی از نقش‌ها مربوط به خود نمایشگاه خودرو است و دیگری مربوط به تثبیت جایگاه نمایشگاه شهر آفتاب است.

همچنین ، نمایشگاه خودرو در 50 هزار متر مربع برگزار می شود و شرکتهایی از کشورهای  کره جنوبی، چین، ژاپن، فرانسه، هند، امارات در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب حضور دارند .

دکتر سیدی همچنین از حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب خبر داد و گفت: شرکت‌های خارجی از 10 کشور جهان همچون رنو، کیا موتورز، میتسوبیشی، تویوتا، بی.ام.دبلیو، نیسان و... در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب شرکت دارند. یک شرکت چینی هم به صورت مستقل حضور یافته است. همچنین شرکت‌های مدیران خودرو، ماموت، کرمان موتور، سروش دیزل و... از جمله شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب هستند.

مذاکره با شرکت‌های معروف مثل ایران خودرو و سایپا نیز در جریان است تا این شرکت‌ها نیز به عنوان برندهای مطرح کشور در این نمایشگاه حضور پیدا کنند. البته تا زمان برگزاری نمایشگاه فرصت باقی است و من مطمئن هستم که این تعداد افزایش خواهد یافت.

نظرات

آخرین ویدئو ها