رقابت ویران کننده لکسوس   gs-f و rc-f در مسیر مسابقه

رقابت ویران کننده لکسوس gs-f و rc-f در مسیر مسابقه

لکسوس بعد از یک مدت زمان نسبتا طولانی آمد و این یک اتفاق خوشحال کننده است

لکسوس بعد از یک مدت زمان نسبتا طولانی آمد و این یک اتفاق خوشحال کننده است.

لکسوس در واقع سه مشخصه خودروهای اسپرت مسابقه ای را در این محصول ترکیب کرده و به یک شخصیت جدید و کاملا عامه پسند تبدیل کرده است

یکی از این ها LFA است که دیگر نامی  از آن در این رقابت نیست و دو گزینه ی دیگر GS-F و RC-F است ماشین هایی که در اختیار ما بود زمان زیادی برای فراگیری نحوه رانندگی با آنها نیاز داشتند ، چون خیلی فرمان تیزی دارند و لکسوس هم آموزش خاصی را برای رانندگی با آنها ارائه نداده است.مهندسین لکسوس که معمولا سواری نرم را ترجیح میدهند،خواسته اند که در این خودرو تنوع رانندگی را اضافه کنند و همین مسئله راندن برای اولین بار با این خودرو ها را سخت تر میکند.

اتفاق خوش برای هواداران سری f این است که تولید ناگهانی gs و rc به این معنا نیست که آنها در رده محصولات gt نیستند.

لکسوس هیچ بسته آپشنی را برای این محصول در نظر نگرفته و نیازی هم نمی بیند،  این خودرو فقط به صورت استاندارد عرضه خواهد شد . لکسوس برای محصول جدیدش یک سیستم انتخاب حالت رانندگی ارائه کرده که شامل سه نوع تنظیمات جداگانه برای انتقال قدرت به وسیله مبدل گشتاور دیفرانسیل می باشد .این سیستم با کنترل دریچه گاز این امکان را میدهد که فرصت کامل برای شتاب گیری وجود داسته باشد.

برای کمک به اجرای درست تفکرات مهندسین لکسوس از سنسور های مختلفی مانند ، اندازه گیری نیروی g  ،نرخ انحراف و سرعت خودرو استفاده شده است . این امکان به وسیله یک کامپیوتر در اختیار راننده قرار می گیرد و راننده می تواند تا 30 سطح میزان نیروی g را کاهش دهد.

تصمیم لکسوس نسبت به نوسازی و بروز کردن محصولاتش با فناوری های جدید خوشحال کننده است البته باید خیلی زودتر اتفاق می افتاد که بسیاری از رقبای نزدیک RC-F  و GS-F را مدت های طولانی بالاتر از خود نبینند.

خبر خوب دیگر استفاده از کمک فنر و دامپر های LC500 پیشرانه در نظر گرفته 5 لیتری V6 با 467 اسب بخار است. امیدواریم که این خودرو از سوی لکسوس کمتر از AMG بنز و سری M بی ام و قیمت گذاری شود.

نظرات

آخرین ویدئو ها