مک لارن BP23 Hyper-GT ؛ رویای فرمول 1

مک لارن BP23 Hyper-GT ؛ رویای فرمول 1

گاراژ ماشینها - هایپرکار جدید مک لارن میتواند رویای سواری با یک خودروی فرمول1 در خیابان را به واقعی مبدل سازد.

گاراژ ماشینها - مک لارن ساخت هایپرکار P1 را حدود پنج سال جلوتر از استون مارتین والکری و مرسدس AMG پروجکت وان استارت زد و برای سال 2019 نیز درحال ساخت ابر هیولای جدید خود مییاشد. BP23 Hyper-GT نام خودرویی است که مک لارن ادعا میکند سریعترین خودروی جاده ای خودش است و رویای رانندگی خودروهای فرمول 1 را در جاده میسر میکند.

مک لارن BP23 Hyper-GT

بجز چند تصویر اسرار آمیز ما هیچ نظری نداریم که BP23 Hyper-GT چه زمانی ظاهر خواهد شد ، هنرمند Evren Milano با هنر فتوشاپ خود چند تصویر از این خودرو به نمایش درآورده که در زیر مشاهده میکنید ، خطوط کشده شده با الهام از 720S کشیده شده است که کمی کشیدگی در آن مشاهده میشود که بخاطر این تصور که خودرو بسیار آیرودینامیک تر خواهد بود کشیده شده است.

مک لارن BP23 Hyper-GT

انتظار میرود مک لارن در این مدل از موتور هیبریدی توئین توربو 4.0 لیتری بهره ببرد که تولید 1000 اسب بخار قدرت میکند. تولید این خودرو به 106 عدد محدود میشود که هرکدام 2.5 میلیون دلار قیمت دارد.

مک لارن BP23 Hyper-GT

مک لارن BP23 Hyper-GT

مک لارن BP23 Hyper-GT

مک لارن BP23 Hyper-GT

مک لارن BP23 Hyper-GT

منبع : carbuzz

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید