حضور محصولات جدید در نمایشگاه لس‌آنجلس 2017

حضور محصولات جدید در نمایشگاه لس‌آنجلس 2017

نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس شاهد حضور چندین خودروی جدید خواهد بود. این رویداد خودرویی مهم از بیست و هفتم نوامبر پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

گاراژ ماشینها - به‌صورت رسمی تأیید شده که ب ام و برای اولین بار دو محصول جدید خود را در لس‌آنجلس معرفی خواهد کرد که احتمالاً این دو خودرو i8 رودستر و کراس اوور X2 خواهند بود. همچنین تأیید شده شاهد حضور نسل جدید مرسدس بنز CLS و معرفی آمریکایی هیوندای کنا و میتسوبیشی اکلیپس کراس در لس آنجلس خواهیم بود.

میتسوبیشی اکلیپس

پورشه نیز مدل پانامرا توربو S E-Hybrid اسپورت توریسمو و سه خودروی اسپورت دیگر را به آمریکا خواهد آورد. هنوز حرفی درباره این سه خودرو گفته نشده اما احتمالاً مدل‌های 718 GTS و 911 اسپیدستر در لس‌آنجلس حضور خواهند یافت.

بی ام و X2

تویوتا نیز در حال برنامه‌ریزی برای معرفی خودرویی جدید بوده و همچنین گفته که پروژه زیرساخت هیدروژنی جدید خود را معرفی خواهد کرد. هنوز جزئیات این پروژه منتشر نشده اما خودرویی جدید از لکسس نیز تکمیل کننده اعمال رازآلود این کمپانی ژاپنی در لس‌آنجلس خواهند بود.

پورشه پانامرا توربو S

نیسان هم جدیدترین محصول خود در کلاس کراس اوورها را به همراه محصولاتی الهام گرفته شده از جنگ ستارگان به لس‌آنجلس خواهد آورد. از طرف دیگر شورولت نیز محصولات جهانی و آمریکای شمالی خود را در لس‌آنجلس به نمایش خواهد گذاشت.

اما بد نیست به سالین نیز اشاره کنیم که از جدیدترین خودروی خود رونمایی خواهد کرد. سالین گفته این خودرو حاصل درس‌هایی بوده که در طول 35 سال گذشته از تیونینگ، خودروسازی و مسابقات به دست آمده است.

اتوشوی لس آنجلس 2017

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید