جان سخت6؛ بی ام و X6 پیش به سوی آفرود

جان سخت6؛ بی ام و X6 پیش به سوی آفرود

شرکت آلمانی منهارت در پروژه جدید خود دستی به سر و روی بی ام وX6 کشیده تا این خودرو را به یک جان سخت آفرودی تبدیل کرده باشد

گاراژ ماشینها - شرکت منهارت یکی از تیونرهای آلمانی مطرح بوده که به تازگی نسخه آفرودی از بی ام و X6 را با نام MHX6 Dirt معرفی کرده است.

من هارت MHX6 Dirt

خودروی تیونینگ شده مذکور به رنگ مشکی و زرد بوده و تم تهاجمی و طراحی جالب توجهی دارد. با رینگ های مشکی آلیاژی و چراغ LED بزرگ روی سقف، می توان این مدل را برای جاده های ناهموار مناسب دانست.

من هارت MHX6 Dirt

قیمت هر دستگاه MHX6 Dirt به 395 هزار یورو می رسد و ساخت هر دستگاه آن به 6 تا 8 ماه زمان نیاز است. با پیشرانه 900 اسب بخاری و گشتاور 1200 نیوتون متری که منهارت روی این شاسی بلند تقویت شده قرار داده می توان شاهد عملکرد بالایی از MHX6 Dirt بود.

من هارت MHX6 Dirt

خروجی های هوا این مدل را قادر می سازند تا ثبات عملکردی از خود نشان دهد. با سوپاپ های KW ، رینگ های 21 اینچی، تایرهای پهن BFG و دیفرانیسل لغزش محدود، انتظارات را بالا می برد. یک دستگاه بکسل نیز به این خودرو نصب شده تا بتواند هر جسمی را به سمت خود بکشاند. جزئیات بیشتری در کار نیست و انتظار می رود شاهد عرضه آن به شکل محدود باشیم.

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید