بی ام و i8 رودستر 2019 معرفی شد

بی ام و i8 رودستر 2019 معرفی شد

شرکت بی ام و در نهایت پس از مدت ها انتظار، نسخه رودستر i8 را با پیشرانه بروزرسانی شده و فناوری های جدید معرفی کرد

گاراژ ماشینها - پیشتر این شرکت باواریایی وعده داده بود که می خواهد در نمایشگاه لس آنجلس 2017 از نسخه رودستر خودرو خود رونمایی به عمل آورد. مدلی که نخستین مدل آن در سال 2014 توسط بی عرضه شد و با استقبال قابل توجهی رو به رو شد.

بی ام و i8 رودستر

اقتدار بی ام و i8 پیشین همچنان در نسخه رودستر مشهود بوده و تغییرات بسیاری در کار نیست اما حذف سقف موجب شده تا این رودستر طراحی تهاجمی و مخوف تری پیدا کند. بی ام و نمایشگاه لس آنجلس را بهترین فرصت جهت رونمایی از خودرو جدید روباز خود دانست.

بی ام و i8 رودستر

نمایشگاهی که رقبا سرسخت این شرکت باواریایی حضور داشته و ممکن است کار را برای آن سخت کرده باشند. مدل روباز بی ام و i8 رودستر دارای همان پیشرانه هیبریدی بوده و یک خودرو اسپرت پاک محسوب می شود. با افزوده شدن پیشرانه ارتقا یافته نه تنها خروجی بیشتری را می توان انتظار داشت بلکه مصرف سوخت نیز بسیار کاهش یافته است. ستون های B جلوه جذابی دارند و در قسمت کناری بخش عقب وجود نام i8 رودستر مدل را مشخص می سازد.

بی ام و i8 رودستر

تاکنون شایعات و گزارش های متعددی پیرامون این خودرو منتشر شده اما بی ام و در نهایت تصمیم گرفت آن را رونمایی کند. سقف این بی ام و i8  رودستر می تواند به شکل پارچه ای قرار گیرد که این امر بسته به تمایل مشتری دارد.

بی ام و i8 رودستر

بی ام و می گوید آلومینیوم به کار گرفته شده در این خودرو از نوع پرینت 3 بعدی بوده که نه تنها مقاومت بالایی دارد بلکه کاهش وزن قابل توجهی را برای این خودرو به دنبال خواهد داشت. وزن کلی خودرو به 3513 پوند می رسد که البته در مقایسه با نسخه کوپه بیشتر است.

بی ام و i8 رودستر

بی ام و هدفش از معرفی i8 رودستر مدلی بود که بتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد و یک تغییر طراحی محسوسی نیز در مقایسه با مدل کوپه داشته باشد. با پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ سه سیلندر این مدل خروجی قدرت 228 اسب بخاری داشته که تقریبا مشابه مدل قبلی است و تغییری در بخش فنی صورت نگرفته است.

بی ام و i8 رودستر

البته خروجی موتور الکتریکی از 129 به 148 اسب بخار افزایش یافته و این می تواند افزایش قدرتی محسوب شود. بی ام و i8 رودستر در کمتر از 4.2 ثانیه به 100 کیلومتر برساعت می رسد و قادر است سقف سرعت 248 اسب بخاری داشته باشد که به عنوان مدلی هیبریدی، خودرویی قدرتمند به شمار می رود.

بی ام و i8 رودستر

سقف سرعت بی ام و i8 رودستر به 250 کیلومتر برساعت می رسد که با خروجی 360 اسب بخاری سازگاری خوبی دارد. وجود نام مدل در ستون B زیبایی محصول بی ام و را دوچندان ساخته است. از این رو در نگاه نخست تصور می کنید یا یک خودرو کاملا لوکسی رو به رو هستید. بی ام و i8 رودستر 2019 در بهار سال 2018 روانه بازار خواهد شد.

بی ام و i8 رودستر

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید