بنتلی کانتیننتال GT3، پیش به‌سوی مسابقات 2018

بنتلی کانتیننتال GT3، پیش به‌سوی مسابقات 2018

بنتلی از مشخصات نسخه مسابقه‌ای کانتیننتال GT3 فیس‌لیفت شده پرده برداشت. مشخصاتی که می‌تواند دهان طرفداران این برند را آب بیاندازد

گاراژ ماشینها - ساختار سبک‌وزن و افزودن ویژگی‌های آئرودینامیکی جالب این خودرو را به نمونه‌ای تحسین‌برانگیز تبدیل نموده است.

بنتلی کانتیننتال GT3

بنتلی کانتیننتال GT3 قطعاً خودرویی بسیار جذاب است اما نشان می‌دهد که می‌توان یک خودروی باشکوه سنگین‌وزن سوپرلوکس را تبدیل به یک رقیب قدر مسابقه‌ای نیز نمود. در اینجا خبری از ظرافت‌های یک خودروی اشرافی نیست.

بنتلی کانتیننتال GT3

بنتلی ساخت حداقل 11 دستگاه از این نسخه را در برنامه دارد تا بتواند طبق مقررات فیا وارد مسابقات شود. از زمان معرفی اولین مدل‌های GT3 بنتلی کانتیننتال در سال 2013 تاکنون این خودرو توانسته 45 قهرمانی و 120 سکوی مسابقات مختلف را به دست آورد.

بنتلی کانتیننتال GT3

بنتلی موتوراسپرت برای تولید این خودرو با M-Sport همکاری نموده است. توسعه این خودرو شش ماه زمان برده تا برای مسابقات 24 ساعته استقامتی به‌خوبی آماده گردد. شاسی آلومینیومی کمک کرده تا وزن خودرو به زیر 1300 کیلوگرم محدود شود.

بنتلی کانتیننتال GT3

در مقایسه باید گفت که نسخه‌های کامل و لوکس GT وزنی بیش از 2268 کیلوگرم دارند. همچنین نیروبخش این شاهزاده برای نبردهای طولانی، یک پیشرانه V8 به حجم 4 لیتر و توربوشارژر دوقلو است که 550 اسب بخار قدرت دارد.

بنتلی کانتیننتال GT3

مدل‌های جدید برای سال 2018، فصل را با مسابقات استقامتی آغاز می‌کنند. مشتریان اهل مسابقه بنتلی می‌توانند سفارش GT3 را از ماه ژوئن سال آینده آغاز کنند و البته میزان تولید این خودرو هنوز توسط بنتلی اعلام نشده است.

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید