بازگشت فورد به مسابقات رالی با M-Sport

بازگشت فورد به مسابقات رالی با M-Sport

فورد حضور خود در مسابقات رالی جهانی را با برگزاری کمپین بسیار موفق M-Sport به همراه سباستین اوژیه پررنگ‌تر خواهد کرد.

گاراژ ماشینها - این خودروساز آمریکایی حضور کارخانه‌ای خود در این مسابقات را پس از فصل 2012 خاتمه داد و M-Sport از آن زمان تاکنون یک تلاش انفرادی با خودروهای رالی فورد بوده است. اوژیه با پیروزی خود در این فصل علاقه خود به مشاهده حمایت کارخانه‌ای فورد از M-Sport ابراز کرده است.

فورد

خب آرزوی کریسمس اوژیه هم‌اکنون برآورده شده زیرا تأیید شده این تیم بریتانیایی در آینده به عنوان تیم رالی قهرمانی فورد M-Sport شناخته خواهد شد.

فورد

رئیس M-Sport در مصاحبه با موتور اسپورت خوش‌بینی خود به موفقیت این همکاری را ابراز کرده است:مشاهده بازگشت فورد به رالی به همراه M-Sport بسیار خوب است. ما از افزایش حمایت فنی فورد پرفورمنس استقبال می‌کنیم. دفاع از دو عنوان قهرمانی جهان در سال آینده کاری بزرگ برای ما خواهد بود بنابراین از فورد به خاطر این حمایت بسیار تشکر می‌کنیم.

فورد

M-Sport اخیراً تأیید کرده که سباستین اوژیه و الفین ایوانز در سال آینده نیز با این تیم همراه خواهند بود.

 

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید