استون مارتین ونتیج 2018 GTE پیش بسوی لمانز

استون مارتین ونتیج 2018 GTE پیش بسوی لمانز

شرکت استون مارتین پس از معرفی خودرو جدید ونتیج 2018 به رونمایی از نسخه مسابقه ای این مدل به نام ونتیج 2018 GTE پرداخت

گاراژ ماشینها - استون مارتین با نسخه GTE قصد داشته در پیست های اتومبیلرانی بین المللی حضور پیدا کرده و برخلاف نسخه اصلی ویژگی های بزرگی در زمینه عملکرد برای آن در نظر گرفته شده است.

استون مارتین ونتیج

کمپانی استون مارتین با پیشرفت های چشمگیری که برای ونتیج GTE جدید در نظر گرفته آن را به خودرویی خاص تبدیل کرده است. استون مارتین امیدوار است این خودرو در پایان سال جاری در مسابقات 24 ساعته لمانز حضور پیدا کند.

استون مارتین ونتیج

در حال حاضر نسل جدید ونتیج با تست 12800 کیلومتری می تواند در مسابقات 30 ساعته به کار گرفته شود. پیشرانه این خودرو از نوع 4.0 لیتری توربوشارژ AMG بوده که قدرت 500 اسب بخاری تولید می کند و توان بالایی در پیست ها می تواند از خود نشان دهد.

استون مارتین ونتیج

تیم استون با همکاران فنی خود از ترمزهای Alcon ، تایرهای میشلن و برخی دیگر برای این مدل همکاری کرده تا مدلی قابل توجه باشد. این خودرو با کیت بدنه Viper ACR می تواند یک مدل بزرگ و دندان شکن در پیست باشد.

استون مارتین ونتیجاستون مارتین ونتیجاستون مارتین ونتیجاستون مارتین ونتیجاستون مارتین ونتیج

نظرات

تبلیغات

جدیدترین پست ها

اخبار روز سهمیه بندی بنزین جدی است
در پی مخالفت اکثریت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان و اصرار دولت بر تغییر قیمت، پیشنهاد سهمیه بندی بنزین و فروش دونرخی آن در سال آینده با تأکید رئیس مجلس، مطرح شده است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پراید و تیبا، هفته‌ی آینده تعیین تکلیف می‌شوند
زیان انباشته سایپا، خروج خودروهای غیر استاندارد از خطوط تولید و زمان اجرایی شدن قرارداد با شرکای خارجی سؤالاتی بود که روز گذشته در نشستی مطبوعاتی از مدیرعامل سایپا پرسیده شد.
بیشتر بخوانید
اخبار روز نقل و انتقال خودرو در دفاتر رسمی الزامی نیست
یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری تهران از عدم لزوم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گفت و اعلام کرد انتقال در راهنمایی و رانندگی با کارت سبز خودرو کافی است و این کارت به‌عنوان سند رسمی خودرو شناخته می‌شود.
بیشتر بخوانید
طراحی و رندر آپیس؛ رندر مفهومی از لامبورگینی آینده
یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید
اخبار روز سرمایه‌گذاری سنگین بی‌ ام‌ و در تولید باتری و پیشرانه برقی
گروه خودروسازی بی‌ام‌و اعلام کرد، ۲۳۷ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری خود در زمینه ساخت مرکز تخصصی سلول‌های باتری در مونیخ آلمان، اضافه می‌کند.
بیشتر بخوانید
اخبار روز پشت فرمان بی ام و M5 در سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت
اعضای گروه اتوتاپ در یک ویدئوی دیدنی، به‌تازگی خودروی بی‌ام‌و M5 F10 تقویت شده را در بزرگ‌راه‌های آلمان مورد تست قرار داده و توانسته‌اند به سرعت ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت رسیده‌اند.
بیشتر بخوانید